Autoservis Praha 9

Zajištěn servis osobních i užitkových aut, drobné i větší opravy, příprava vozidla na STK i EMISE.
Jsme dynamický, moderní servis, zajišťující jak běžnou údržbu vozidel, tak komplexní opravy a rekonstrukce. Vedle toho se specializujeme na úpravy závodních a soutěžních vozů. Naší největší předností jsou kromě kvalitně odváděné práce i osobní přístup ke každému jednotlivému zákazníkovi a snadná dostupnost provozovny na Praze 9 v Horních Počernicích.
Přestavba vozidel se specializací na historická auta.
Autodiagnostika/ autoelektrika/ oprava motoru / výměna oleje (převodovky a v motoru)/čištění a dezinfekce klimatizace u auta/ oprava i seřízení autospojky.
Při renovacích i opravách historických a klasických vozidel je v našem servisu kladen velký důraz nejen na dobovou původnost, ale pokud si to bezpečnost vyžaduje, snažíme se nalézat řešení i v nepůvodních postupech nebo použitém materiálu. Ale vždy tak, aby neutrpěl vzhled vozu, a aby zásah nebyl příliš zjevný.
Tel.: +420 777 116 521, Komárovská 413/14, Praha 9 - Horní Počernice. . . . . . . . .

Autoservis Praha 9

pneuservis Praha 9

Pneuservis Praha 9: výměna pneumatik, obstarání nových pneu a alu disků a zajištění výměny, seřízení a vyvážení. Kvalitní pneumatiky, bezpečná jízda po silnicích.
Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Pneuservis Horní Počernice: Profesionální a osobní přístup ke každému zákazníkovi, vám zaručuje náš autoservis a pneuservis Horní Počernice, přijeďte k nám a buďte spokojení. Zajištěna výměna pneumatik a vyvážení kol, zakoupení nových pneu všech značek a alu kol, případné uskladnění. Pneuservis, pneu, pneumatiky, Horní Počernice